Категории
Категории

ACE Stoßdämpfer GmbH

  • RoHS
  • Reach
  • DIN ISI 9001:2015

Oбратно към списъка

Миниатюрни амортисьори (SC²25 to SC²190) на ACE Stoßdämpfer GmbH

Изпратете запитване за продукт  

Дизайн на буталото за максимално поглъщане на енергията

Саморегулираща се технология на буталото с чашка
Поглъщане на енергия от 10 Nm/ ход до 31 Nm/ ход
Ход от 8 mm до 12 mm

Меко потискане, твърдост при поемане: Гамата демпфери с "мек контакт" SC²25 до SC²190 се простира от размер на резбата M10 до M14 и покрива диапазони на твърдост от 1 kg до 1550 kg. Всички модели се характеризират с висока степен на поглъщане на енергията. Освен това те съчетават технологията на буталото с чашка с мембранното уплътнение, усъвършенствано от ACE. В резултат на това те могат да се монтират директно като демпфериране на крайно положение в пневматични цилиндри с налягане от 5 до 7 bar или в приложения, при които забавянето трябва да бъде близо до центъра на въртене.

Те не се нуждаят от поддръжка, имат вграден фиксиран ограничител и са готови за незабавен монтаж. Ъглите на удара до 25° могат да бъдат реализирани с опцията за предварително натоварване на щифта.

Благодарение на здравата си конструкция и издръжливост тези малки амортисьори могат да се използват за много широк спектър от приложения. Инженерите конструктори ги използват предимно за задачи по манипулиране и в автоматизацията.

Конфигурирайте своя персонализиран амортисьор с подходящите аксесоари.
Изчислете подходящия амортисьор за вашето приложение.

Технически данни

Поглъщане на енергия от 10 Nm/ ход до 31 Nm/ ход

Ход от 8 mm до 12 mm

Скорост на удара от 0,1 m/s до 5,7 m/s. Други скорости по заявка.

Допустим температурен диапазон от 0 °C до 66 °C

Монтажно положение

Фиксиран ограничител Интегриран

Материал на външното тяло, аксесоари: стомана, антикорозионно покритие; бутален прът: неръждаема стомана, закалена; подвижна мембрана: SC²190: етилен-пропилен; разтегателна мембрана: SC²25 и SC²75: нитрил

Демпферна среда: масло, температурно стабилно

Области на приложение Линейни плъзгачи, пневматични цилиндри, въртящи се модули, манипулационни модули, машини и системи, производствени и обработващи центрове, измервателни маси, металорежещи машини, системи за захващане

Забележка

За фино регулиране на остатъчния ход може да се използва ограничителна втулка (AH).

Бележка за безопасност

Чуждите вещества в околната среда могат да атакуват подвижните и разтегателните мембрани и да доведат до съкращаване на експлоатационния живот. Моля, свържете се с ACE за подходящи решения.

При поискване

Повишена защита от корозия. Специални версии.

Изпратете запитване за продукт  

Още продукти в сферата на Миниатюрни амортисьори

Миниатюрни амортисьори

Настройка за почти всеки дизайн

Миниатюрните амортисьори на ACE са изпитани и качествени продукти, използвани в милиони промишлени конструкции по целия свят. Те оптимизират...

Миниатюрни амортисьори (MC150-V4A to MC600-V4A)

Издръжливост с оптимална защита от корозия

Саморегулираща се технология с подвижна мембрана от неръждаема стомана
Поглъщане на енергия от 20 Nm/ ход до 136 Nm/ ход

Малък амортисьор (PMCN150 to PMCN600)

Надеждна защита срещу течности

Саморегулираща се технология с подвижна мембрана, TPU силфон
Поглъщане на енергия от 20 Nm/удар до 136 Nm/удар
Ход от 12 mm до 25 mm

Малък амортисьор (PMCN150-V4A to PMCN600-V4A)

Оптимална защита от корозия

Саморегулираща се технология с подвижна мембрана, TPU силфон
Поглъщане на енергия от 20 Nm/ ход до 136 Nm/ ход
Ход от 12 mm до 25 mm

Хе...

Миниатюрни амортисьори (SC190 to SC925)

Дълги удари и меко въздействие

Саморегулиращ се, мек контакт
Поглъщане на енергията от 25 Nm/удар до 110 Nm/удар
Ход от 16 mm до 40 mm

Идеални за меко амо...